16. GTF AVRASYA ŞAMPİYONASI 27.10.2017

 

27 EKİM 2017 GTF AVRASYA TAEKWONDO ŞAMPİYONASI SONUÇLARI

KKTC Taekwondo Milli Takımı Takımlar Şampiyonluğunun yanı sıra ferdi klasmanda da büyük bir başarı gösterdi.

Üç gün boyunca devam eden müsabakaların ikinci gününde de Milli Takımımız büyük bir başarı elde ederek tarih yazdı.

 

Müsabakalar sonundaki takım sıralaması:

1. KKTC

2. MOLDOVA

3. TÜRKİYE

4. DANİMARKA

5. NEPAL

6. ROMANYA

Bayan Hyong Takım Şampiyonasında KKTC Kızları Birinci,

Erkekler Hyong Takım Müsabakalarında KKTC Erkekleri Birinci oldu.

Birinci Grup  GTF ÇİFTLER HYONG Müsabakaları Sonuçları

1. Tuğba Aközlüer Yaşlıhan – Atakan Ergin (KKTC)

2. Cansu Keskin – Serdar Çakır (KKTC)

3. Zehra Garip – İhsan Yıldızhan (KKTC)

İkinci Grup GTF ÇİFTLER HYONG Müsabakaları Sonuçları

1. Açelya Ergin – Nikita Gordaev (KKTC)

2. İlkem Olgu Durak – Yunus Emre Tomak (KKTC)

Üçüncü Grup GTF ÇİFTLER HYONG Müsabakaları Sonuçları

1. Şerife Patlar _ Rayan Golabgir (KKTC)

2. Doğa Ateş – Yasin Tomak (KKTC)

3. Ayşe Dişçeken – Roham Golabgir (KKTC)

 

BAYAN GTF KIRIŞ MÜSABAKALARI SONUÇLARI

EL KIRIŞ                             Tuğba Aközlüer (KKTC)

AYAK KIRIŞI:                    Elena Pakmatova (KKTC)

ERKEK GTF KIRIŞ MÜSABAKALARI SONUÇLARI

EL KIRIŞI                           Mehmet Çil (KKTC)

AYAK                                   Ivan Ilescu (MOLDOVA)

GOLDEN AGE GTF KIRIŞ MÜSABAKALARI SONUÇLARI

EL KIRIŞI                           Henrick Kierdrop (DANİMARKA)

AYAK KIRIŞI                     Dmitri Gordaev (KKTC)

 

TAERYON SERBEST MÜSABAKA SONUÇLARI

 

GTF BÜYÜK ERKEK MÜSABAKA

1. Stivilla Mihayl (MOLDOVA)

2. Serdar Çakır (KKTC)

GTF BÜYÜK ERKEK TAERYON SERBEST  MÜSABAKA 80-90 KG

1. Cemal Koncan (KKTC)

2. Mihail Dorfman (MOLDOVA)

3. Rahmi Caferi (TC)

GTF BÜYÜK ERKEK TAERYON SERBEST  MÜSABAKA 71-80 KG

1. Efroz Alexandra (MOLDOVA)

2. İhsan Yıldızsal (KKTC)

3. Sitrum Grimlan (ROMANYA)

GTF BÜYÜK ERKEK TAERYON SERBEST MÜSABAKA 63-71 KG

1. Atakan Ergin (KKTC)

2. Mehmet Çil (KKTC)

GTF BÜYÜK ERKEK TAERYON SERBEST MÜSABAKA 54-63 KG

1. Ion Ilescu ( MOLDOVA)

2. Yasin Tomak (KKTC)

3. Yalçın Demirci (KKTC)

GTF GENÇ ERKEK TAERYON SERBEST MÜSABAKA

1. Nikita Gordaev (KKTC)

2. Yunus Emre Tomak (KKTC)

GTF GENÇ ERKEK TAERYON SERBEST MÜSABAKA

1. Ahmet Dişçeker (KKTC)

2. Oğulcan Doğan (KKTC)

GTF ERKEK TAERYON SERBEST MÜSABAKA

1. Öymen Özyıldırım (KKTC)

2. Hüseyin İpek (KKTC)

GTF GENÇ ERKEK TAERYON SERBEST MÜSABAKA

1. Rayan Golabgir (KKTC)

2. Roham Golabgir (KKTC)

GTF GENÇ ERKEK TAERYON SERBEST MÜSABAKA

1. Hüseyin Erçelik (KKTC)

2. Rahmi Caferi (TC)

GTF GOLDEN AGE TAERYON SERBEST MÜSABAKA ERKEK

1. Dimitri Gordaev (KKTC)

 

GTF BÜYÜK BAYAN TAERYON SERBEST MÜSABAKA 2 DAN

1. Cansu Keskin (KKTC)

2. Ciutac Alexandrina (MOLDOVA)

3. Dorina Stavila (MOLDOVA)

GTF BÜYÜK BAYAN TAERYON SERBEST MÜSABAKA 5 DAN

1. Zehra Karip (KKTC)

GTF BÜYÜK BAYAN TAERYON SERBEST MÜSABAKA 4 DAN

1. Tuğba Aközlüer (KKTC)

GTF VETERAN BAYAN TAERYON SERBEST MÜSABAKA 2 DAN

1. Elena Pakhovana (KKTC)

GTF GENÇ BAYAN TAERYON SERBEST MÜSABAKA

1. Açelya Ergin (KKTC)

2. İlkem Olgu Durak (KKTC)

GTF GENÇ BAYAN TAERYON SERBEST MÜSABAKA

1. Ayşe Dişçeker (KKTC)

2. Doğa Ateş (KKTC)

GTF GENÇ BAYAN TAERYON SERBEST MÜSABAKA

1. Şerife Patlar (KKTC)

2. Elif Nur Karadağ (KKTC)

3. İman İpek (KKTC)

HYONG MÜSABAKA  SONUÇLARI

GTF 5’İNCİ DAN BÜYÜK BAYAN HYONG

1. Zehra Karip (KKTC)

GTF VETERAN BAYAN 2 DAN HYONG

1. Elena Pathanova (KKTC)

GTF BÜYÜK BAYAN 3-4 DAN HYONG

1. Marika Ilescu (MOLDOVA)

2. Tuğba Aközlüer Yaşlıhan (KKTC)

GTF BÜYÜK BAYAN 2’NCİ DAN HYONG

1. Cansu Keskin (KKTC)

2. İman İpek (KKTC)

GTF GENÇ BAYAN 1 DAN HYONG

1. Ayşe Dişçeken (KKTC)

2. Doğa Ateş (KKTC)

GTF GENÇ BAYAN 1-2 DAN HYONG

1. Şerife Nur Patlar (KKTC)

2. Elif Nur Karadağ (KKTC)

GTF YILDIZ BAYAN 1 DAN HYONG

1. Açelya Ergin (KKTC)

2. İlkem Olgu Durak (KKTC)

 

GTF BÜYÜK ERKEK HYONG

1. Atakan Ergin (KKTC)

2. Mihail Dorfman (MOLDOVA)

GTF BÜYÜK ERKEK 4. DAN HYONG

1. Serdar Çakır (KKTC)

2. İon Ilescu (MOLDOVA)

GTP BÜYÜK ERKEK 2 DAN HYONG

1. Nikita Gordaev (KKTC)

2. Yunus Emre Tomak (KKTC)

GTF BÜYÜK ERKEK 1 DAN HYONG

1. Mehmet Yasin Tomak (KKTC)

2. Mehmet Çil (KKTC)

3. Yalçın Demirci (KKTC)

GTF BÜYÜK ERKEK 1 DAN HYONG

1. Cemal Kamcan (KKTC)

2. İhsan Yıldızsal (KKTC)

3. Rahimi Japari (TC)

GTF YILDIZ ERKEK 1 DAN HYONG

1. Ahmet Dişçeken (KKTC)

2. Oğulcan Doğan (KKTC)

3. Öymen Özyıldırım (KKTC)

GTF GENÇ ERKEK 1 DAN HYONG

1. Hüseyin Erçelik (KKTC)

2. Hüseyin İpek (KKTC)

GTF GENÇ ERKEK 1 DAN HYONG

1. Rayan Golabgir (KKTC)

2. Khagendra Shrestha (NEPAL)

3. Roham Golabgir (KKTC)

GTF GOLDEN AGE HYONG

1. Dmitri Gordaev (KKTC)

2. Henrik Keardurak (DANİMARKA)

3. Ramazan Karaköse (KKTC)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment