2018 Oscarları

TAEKWONDO JUDO  KARATE AİKİDO  HAPKİDO KUNGFU  KURASH WUSHU MUAYTHAİ  FEDERASYONU 2018 YILI BAŞARILI KULÜP, SPORCU, ANTRENÖR, HAKEM, YÖNETİCİ, TEMSİLCİLERİNDEN 2018 MARTIALARTS OSCAR ALMAYA (27 Ocak 2019 Pazar)  HAK KAZANANLAR

Federasyon yönetim kurulu, Grand Master, Komite başkanları ve Milli takım antrenörleri ile yaptığı ortak toplantıda; Faaliyetlerine kesintisiz olarak devam eden  2018 yılının başarılı kulüp, sporcu, antrenör, hakem, yönetici, temsilcisini tesbit etmiştir.  2018 yılının başarılılarına MARTIALARTS OSCAR ödülleri 27 Ocak  2019 tarihinde yapılacak olan Genel Kuruldan sonra Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde verilecektir.

 

TAEKWONDO Yılın Başarılı Bölge Antrenörleri Fikri Özler

Orhan Usta

Yılın Jürisi Master Ertuğrul Gür
Yılın Bayan Hakemi Ceyda Uçaner / Zühre Karip
Yılın Erkek Orta Hakemi Ahmet Sami Karagöz
Yılın Erkek Judo Masa Hakemi Ali Yapıcıoğlu
Yılın Başarılı Yardımcı Antrenörü Atakan Ergin
WBMF Dünya Kupası Hyong 1.       Yılın Bayan Müsabaka Sporcusu Pınar Akarpınar
WBMF Dünya Kupası Hyong 1. Zehra Karip
WBMF Dünya Kupası Hyong 1. Master Öykü Ergin
WBMF Dünya Kupası Hyong  1. Master Ali Uslu
Yılın Erkek Müsabaka Sporcusu Rayan Golabgir
Yılın genç Erkek Kırış Sporcusu Samuel Mawuye
Yılın Minik Bayan Teknik Sporcusu Ayça Karip
Lefkoşa Yılın Erkek Teknik Sporcusu Emir Veysel Levent
Lefkoşa Yılın Bayan Centilwomen Sporcusu Dilfuza Babayeva
Lefkoşa Yılın Minik Erkek Müsabık Sporcusu Yunus Emre Tomak
Yılın Erkek Zor Haraketler Sporcusu Roham Golabgir
Yılın Yıldız Bayan Hyong Sporcusu Kayra Bilge
Lefkoşa Yılın Genç Erkek Hyong Sporcusu Süleyman Bozkurt
Lefkoşa Yılın Genç Bayan Hyong Sporcusu Açelya Ergin
Yılın Genç Erkek Müsabaka Sporcusu Arda Aslan Öztürk
Lefkoşa Yılın Genç Bayan Kırış Sporcusu Ela Kılıç
Yılın Genç Erkek Centilmen Sporcusu Kerim Karpuz
Güzelyurt Yılın GençBayan Centilwomen Sporcusu Yeşim Güzel
Magosa Yılın Genç Erkek Centilmen Sporcusu Yağız Cüce
Magosa Yılın Yıldız Bayan Hyong sporcusu Asiye Öksüz
Yılın Yıldız Erkek Hyong sporcusu Nikita Gordeev
Lefkoşa Yılın YıldızBayan Centilwomen sporcusu Gülce Iraz Doğan
Yılın Yıldız Erkek Centilmen sporcusu Oğulcan Doğan
Yılın süper Minik Bayan Hyong Sporcusu Dora Selen Acaralp
Lefkoşa Yılın Minik Erkek Hyong Sporcusu Ege Kılıç
Magosa Yılın Minik Bayan Müsabaka Sporcusu Azra N. Usta
Lefkoşa Yılın Minik Erkek Müsabaka Sporcusu Arda Yılmaz
Yılın Minik gelecek vadeden Sporcusu Alex Tüysüz
Gelecek vadeden Müsabık sporcusu Nazım Efe Hamurcu
YılınVeteran Bayan Hyong Sporcusu Ana Tüysüz
Yılın Veteran Bayan Kırış Sporcusu Elena Pakhomova
TAEKWONDO Yılın Veteran Bayan Müsabaka Sporcusu Maryam Golabgir
Lefkoşa Yılın Veteran Erkek Hyong Sporcusu Korhan Çağın
Gelecek vadeden sporcu Tülin Kartal
Gelecek vadeden sporcu Derin Erdem
Yılın GoldenAge Bayan Hyong Sporcusu Betül Peyravi
Yılın GoldenAge Erkek Kırış Sporcusu Dmitry Gordeev
Yılın gelecek vadeden Hyong Sporcusu Suyumkan Baki kızı
Güzelyurt Yılın gelecek vadeden Hyong Sporcusu Youssra Althani
JUDO
Yılın Erkek Antrenörü Tevfik Çimendağ
Lefkoşa Başarılı Erkek Judocu Hasan Serdar
Başarılı Bayan Judocu Emine Gül Öztep
Başarılı Teknik Sporcu Masal Akarpınar
Lefkoşa Gelecek Vadeden Sporcu Zeynep Keskin
Lefkoşa Gelecek Vadeden Sporcu Harun Raşit Hossain
Lefkoşa Gelecek Vadeden Sporcu Safiye Kara
Lefkoşa Gelecek Vadeden Sporcu Poyraz Kara
Lefkoşa Gelecek Vadeden Sporcu Semra Feramezoğlu
Gelecek Vadeden Sporcu Yaman Doruk Durmaz
KARATE
Yılın Antrenörü Farhat Jorayev
Yılın Bayan Kata Sporcusu Nurana Jorayeva
Yılın Erkek Müsabaka Sporcusu Davut Jorayev
Yılın Erkek Teknik Sporcusu Kandımbek Yusupov
Yılın Genç Erkek Kata Sporcusu Mustafa Samir
Yılın Yıldız Erkek Kata Sporcusu Grigoriy Yakush
Yılın Yıldız Erkek Müsabaka Sporcusu Mustafa Jumayev
Yılın Yıldız Erkek gelecek vadeden Sporcusu Nikita Yakush
Yılın Yıldız Erkek gelecek vadeden Sporcusu Ali Achilov
Yılın Yıldız Erkek gelecek vadeden Sporcusu Alexandr Molodtsov
Yılın Minik Erkek Kata Sporcusu Gleb Yurchenko
AKİDO
Yılın Antrenörü Evren Yahya Yapıcı
Yılın Antrenörü Murat Karagenç
Yılın Erkek Başarılı Teknik   Sporcusu Gökhan Ecesoy
Yılın Erkek Başarılı Sporcusu Berke Ada
Yılın Erkek Başarılı Sporcusu Enis Saray
Yılın Erkek Başarılı Sporcusu Gökhan Yapıcı
Yılın Erkek Başarılı Sporcusu Ali Doruk Yapıcı
Yılın Erkek Başarılı Sporcusu Serkan Mutluoğlu
Yılın Erkek Centilmen Sporcusu Batu Ada
  Yılın Veteran Bayan Sporcusu Seyide Akgünlü
BUDO
Lefkoşa Yılın Bayan Centilmen Sporcusu Tuğba Çalışkan
Lefkoşa Yılın Yıldız Erkek Hyong Sporcusu Andrei Conoval
BUDO                 Lefkoşa Yılın Minik Erkek Müsebaka Sporcusu Ali Kuzey Koluman
              Lefkoşa Gelecek Vadeden Hyong Sporcusu Mertcan Aslantaş
                      Lefkoşa Gelecek Vadeden Hyong Sporcusu Ramadan Alaçam
Gelecek Vadeden Hyong Sporcusu Özlem Uluçay Bayraktar
Lefkoşa Gelecek Vadeden Sporcusu Kağan Çağın
Gelecek Vadeden Sporcusu Elif Uludağ
Gelecek Vadeden Sporcusu Sevinç Şura Uludağ
Gelecek Vadeden Sporcusu Ömür Zahide Gül
Gelecek Vadeden Sporcusu İpek Nur Gül
Lefkoşa Gelecek Vadeden Sporcusu Umut Kamil Demir
Lefkoşa Gelecek Vadeden Sporcusu Yunus Alaçam
Gelecek Vadeden Sporcusu Ayça Eda Kurşun
Gelecek Vadeden Sporcusu Amin Osman
Gelecek Vadeden Sporcusu Muhammed Talha Selçuk
Gelecek Vadeden Sporcusu Osman Manifoğlu
Gelecek Vadeden Sporcusu Mehmet Talha Gidemen
Gelecek Vadeden Sporcusu Emirhan Adalı
Gelecek Vadeden Sporcusu Ege Bayraktar
Gelecek Vadeden Sporcusu Ayşe Naz Erdoğan
Gelecek Vadeden Sporcusu Efe Çevik
Gelecek Vadeden Sporcusu Efdal Gülsevim
Gelecek vadeden Hakem Nükhet Türk
Magosa Gelecek Vadeden Sporcu Eren Alp Uzun
Magosa Gelecek Vadeden Sporcu Hasan Kaya
Magosa Gelecek Vadeden Sporcu Osman Kaya
Magosa Gelecek Vadeden Yıldız Erkek Sporcusu İlker İnci
Magosa Gelecek Vadeden Sporcu Koral İnci
Magosa Gelecek Vadeden Genç Enkek Sporcusu Semih Türkmen
Magosa Gelecek Vadeden Minik Erkek Sporcusu Taha Erk
WUSHU Yılın Bayan Hyong Sporcusu Songül Öztep
Magosa Yılın Erkek Hyong Sporcusu Mustafa Ünal
Yılın Genç Bayan Hyong Sporcusu Derin Erdem
Gelecek Vadeden Sporcusu Mert Kaya
Lefkoşa Gelecek Vadeden Sporcusu Mustafa Baran İğrek
Magosa Yılın Yıldız Bayan Hyong Sporcusu Ecem Sarı
Yılın Yıldız Eerkek Hyong Sporcusu Denktaş Karamahmutoğlu
Lefkoşa Yılın Genç bayan Hyong Sporcusu Nehir Seringöz
Magosa Yılın Bayan Hyong Sporcusu Öykü Coşkunsu
Magosa Yılın Erkek Hyong Sporcusu Önder Efe Cüce
Gelecek Vadeden Sporcusu Kıvanç Çağlin
Lefkoşa Gelecek Vadeden Sporcusu Öymen Özyıldırım
Güzelyurt Gelecek Vadeden Erkek Sporcusu Shams Ul Zoha
Gelecek Vadeden Erkek Sporcusu Çağlar Turan
Başarılı Wushu Erkek Sporcusu Eren Külahçıoğlu
 
 
 
 
YILIN BASIN MENSUPLARI Murat Botanlıoğlu, Çelen Oben,  Raif Özgüren, Yusuf Karayusufoğlu,  Ömer Bilge, Spor Olimpik, Kanal T
 
YILIN YÖNETİCİLERİ Sertaç Bozatlı, Mustafa Aktuğ, Dr.Hüseyin Cenkler, Sadi Çelebi, Can Keşanlı
BAŞARILI ORGANİZASYON Murat Acaralp, Viorika Çerkez, Samet Uzun, Tefik Türkler, Doruk Hastunç, Şeniz Büyükkaraca, Seyhan Karpuz, Mustafa Çelik
YILIN ŞAMPİYON KULÜBÜ GİRNE TAEKWONDO JUDO KARATE AİKİDO İHTİSAS KULÜBÜ
YILIN SPONSÖRÜ ELEXSUS OTEL CASİNO RESORT
ŞAMPİYON  TAEKWONDO MİLLİ TAKIMI VOİEVOD AVRUPA ŞAMPİYONU     GTF -WTF AVRASYA ŞAMPİYONU

 

Comments are closed.