OSCAR ÖDÜLLERİ

TAEKWONDO JUDO  KARATE AİKİDO  HAPKİDO KUNGFU  KURASH WUSHU MUAYTHAİ  FEDERASYONU 2016 YILI BAŞARILI KULÜP, SPORCU, ANTRENÖR, HAKEM, YÖNETİCİ, TEMSİLCİLERİNDEN  MARTIALARTS OSCAR ALMAYA HAK KAZANANLAR (29 Ocak 2017 Pazar)  GÜNÜ ÖDÜLLERİNİ ALACAKLAR

Federasyon yönetim kurulu, Grand Master, Komite başkanları ve Milli takım antrenörleri ile yaptığı ortak toplantıda; Faaliyetlerine kesintisiz olarak devam eden  2016 yılının başarılı kulüp, sporcu, antrenör, hakem, yönetici, temsilcisini tesbit etmiştir.  2016 yılının başarılılarına MARTIALARTS OSCAR ödülleri 29 Ocak  2017 tarihinde yapılacak olan Genel Kuruldan sonra Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde verilecektir.

 

TAEKWONDO Yılın  Erkek Antrenörleri Öykü Ergin
  Yılın  Erkek Antrenörleri  Ali Uslu
  Yılın Bayan Hakemi Ceyda Uçaner
  Yılın  Erkek Antrenörleri Ali Yapıcıoğlu
  Yılın  Erkek Antrenörleri Mehmet Kızılaslan
  Yılın  Bayan Hyong Sporcusu Melisa Ertürk
  Yılın  GoldenAge Erkek Kırış Sporcusu Dmitry Gordeev
  Yılın  Bayan Müsabaka Sporcusu Pınar Akarpınar
  Yılın  Erkek  Müsabaka Sporcusu Serdar Çakır
  Yılın  Bayan Kırış Sporcusu Ayşe Dişçeken
  Yılın  Erkek Kırış Sporcusu Yasin Tomak
  Yılın Bayan Teknik Sporcusu Hayat Keskin
  Yılın Erkek Teknik Sporcusu İhsan Yaldızsal
  Yılın Bayan Centilmen Sporcusu Gülistan Hamrayeva
  Yılın Erkek Centilmen Sporcusu Atakan Ergin
  Yılın Bayan Zor Haraketler Sporcusu Özlem Tomak
  Yılın  GoldenAge Bayan Kırış Sporcusu Huriye Kaya
  Yılın Genç Bayan Hyong Sporcusu Katerina Dergaus
  Yılın Genç Erkek Hyong Sporcusu Danial Heidari
  Yılın  Genç  Bayan Müsabaka Sporcusu Şerife Patlar
  Yılın  Genç  Erkek Müsabaka Sporcusu Kuday Kaya
  Yılın  Veteran Bayan Centilmen Sporcusu Betül Peyravi
  Yılın  Genç  Bayan Centilmen Sporcusu Doğa Ateş
  Yılın  Genç  Erkek Centilmen Sporcusu Hüseyin Erçelik
  Yılın Yıldız Bayan Hyong sporcusu Açelya Ergin
  Yılın Yıldız Erkek Hyong sporcusu Süleyman Bozkurt
  Yılın Yıldız Bayan Centilmen sporcusu Elif Nur Karadağ
  Yılın Yıldız Erkek Centilmen sporcusu Oğulcan Doğan
  Yılın  Minik Bayan Hyong Sporcusu Kayra Bilge
  Yılın  Minik Erkek Hyong Sporcusu Miraç Üstüner
  Yılın  Minik Bayan Müsabaka Sporcusu İrina Dergaus
  Yılın  Minik Erkek Müsabaka Sporcusu Nikita Gordeev
  Yılın  Minik Bayan Kırış Sporcusu Ceren Yılmaz
  Yılın  Minik Erkek Kırış Sporcusu Tan Keskin
  Yılın  Veteran Bayan Hyong Sporcusu Natalia Dergaus
  Yılın  Veteran Erkek Hyong Sporcusu Ramazan Karaköse
  Yılın  Veteran Bayan Kırış Sporcusu Elena Pakhomova
  Gelecek Vadeden Sporcu Adem Berk Çakmak
     
     
KARATE ÖZEL ÖDÜL Behar Beşribilal
  Yılın Antrenörü Farhat Jorayev
  Yılın Bayan Hakemi Pembe Özdenya
  Yılın  Erkek Hakemi Esef Karataş
  Yılın  Bayan Kata Sporcusu Saniye Gürpınar Uluç
  Yılın Erkek Müsabaka sporcusu Mustafa Sarılar
  Yılın BayanTeknik Sporcusu Nurana Jorayeva
  Yılın ErkekTeknik Sporcusu Davut Jorayev
  Yılın Genç Erkek KataSporcusu Kandımbek Yusupov
  YılınYıldız Erkek Kata Sporcusu Aziz Kamalov
  Yılın  Yıldız Erkek Müsabaka Sporcusu Ivan Matveev
  Yılın  Yıldız Erkek Centilmen Sporcusu Özay Uluç
  Yılın Minik Erkek Kata Sporcusu Mustafa Jumayev
  Yılın Minik Erkek Müsabaka Sporcusu Grigoriy Yakush
  Yılın Minik Erkek Centilmen Sporcusu Nikita Yakush
  Yılın  Veteran Erkek Kata Sporcusu Hakan Uluç
  Gelecek Vadeden Bayan Kata Sporcusu Işın Uluç
  Gelecek Vadeden Erkek Kata Sporcusu Tuğra Tülbentçi
  Gelecek Vadeden Erkek Müsabaka Sporcusu Roma Radayev
  Gelecek Vadeden  Teknik Sporcusu Erk Bayar
  Yılın Büyük  Erkek Teknik Sporcu Mustafa Şahin
     
AİKİDO    
  Yılın Antrenörü Evren Y.Yapıcı
  Yılın Antrenörü Murat Karagenç
  Yılın Bayan Müsabaka sporcusu Yaren Yuvka
  Yılın Erkek Müsabaka sporcusu Enis Saray
  Yılın Bayan Teknik sporcusu Seyda Demiroğlu
  Yılın Erkek Teknik sporcusu Gökhan Ecesoy
  Yılın Bayan Centilmen Sporcusu Simay Süreç
  Yılın Erkek  Centilmen Sporcusu Ata Özdamar
  Gelecek Vadeden Bayan Sporcusu Seyide Akgünlü
  Gelecek Vadeden Erkek Sporcusu Aral Moral
BUDO    
  Yılın Bayan Hakemi Sevtap Keskin
  Yılın  Erkek Hakemi Orhan Usta
  Yılın  Erkek Hyong Sporcusu Ömer Can karadayı
  Yılın Erkek Müsabaka sporcusu Oğuz Kaan Bilgen
  Yılın Erkek Centilmen Sporcusu Yunus Emre Tomak
  Yılın ErkekTeknik Sporcusu Mert Kandemir
  Yılın Genç Erkek Hyong Sporcsu Cihan Ürek
  Yılın Yıldız Erkek Hyong Sporcsu Öymen Özyıldırım
  Yılın Yıldız ErkekMüsabaka Sporcsu Burhan Akay
  Yılın Minik Erkek Hyong Sporcsu Emre Akay
  Yılın Minik ErkekMüsabaka Sporcsu Hüray Beyazsaçlı
  Gelecek Vadeden Hyong Sporcusu Arda Doğru
  Gelecek Vadeden Müsabaka Sporcusu Hilmi Miralay
  Yılın  Erkek Hakemi Homayun Golabgir
  Gelecek Vadeden Sporcu Behçet Kadak
  Gelecek Vadeden Sporcu Yusuf Demirhan Özer
  Gelecek Vadeden Sporcu Denktaş Karamahmutoğlu
  Gelecek Vadeden Sporcu Alex Tüysüz
  Gelecek Vadeden Sporcu Yemliha Tümay
  Gelecek Vadeden Sporcu Yekta Tümay
  Gelecek Vadeden Sporcu Emir Eren
     
WUSHU    
  Yılın  Bayan Hyong Sporcusu Maryam Golabgir
  Yılın  Erkek Hyong Sporcusu Mehmet Çil
  Yılın Bayan Müsabaka sporcusu Serpil Deniz Uğurelli
  Yılın Erkek Centilmen Sporcusu Mert Akar
  Yılın  Genç  Bayan  Hyong Sporcusu İlkem Olgu Durak
  Yılın Genç Erkek Zor Hareket Sporcusu Melih Sakallı
  YılınYıldız Bayan Hyong Sporcusu Sıla Özdemir
  YılınYıldız Erkek Hyong Sporcusu Ömer Özdemir
  Yılın Minik Erkek Hyong Sporcusu Nazım Efe Hamurcu
     
YILIN ŞAMPİYON KULÜBÜ GİRNE TAEKWONDO İHTİSAS KULÜBÜ  
YILIN BASIN MENSUPLARI Murat Botanlıoğlu,

Çelen Oben,

Raif Özgüren,

Yusuf Karayusufoğlu,

Ömer Bilge,

Spor Olimpik,

Kanal T

 
YILIN YÖNETİCİSİ Sertaç Bozatlı,

Mustafa Aktuğ,

Dr Hüseyin Cenkler,

Sadi Çelebi,

Can Keşanlı,

Necmettin Ateş,

Şeniz Büyükkaraca

 
ORGANİZASYON KOMİTESİ Zuhal Bilge,

Gökhan Üstüner,

Naci Kaya,

Ogün Güntem

 

 
     

 

 

Comments are closed.