YÖNETİM KURULU VE KOMİTELER

TAEKWONDOJUDO KARATE AİKİDO HAPKİDO KUNG FU KURASH WUHSU MUAYTHAİ FEDERASYONU YÖNETİM  KURULU
FEDERASYON  BAŞKANI  : Eyüp Zafer GÖKBİLEN
GENEL SEKRETER  :  ZEHRA KARİP
MALİ   SEKRETER  :  MEHMET  KIZILASLAN
FAAL  ÜYE  :  ÖYKÜ ERGİN
FAAL  ÜYE  :  ALİ USLU
FAAL  ÜYE  : CEYDA UÇANER
FAAL  ÜYE

ÜYE

BAŞKAN SEKRETERİ

 : ELENA GORDAEV

: CANSU KESKİN

: CEREN ACARALP

MURAKIP CAN KEŞANLI
KURUL, KOMİTE, BÖLGE TEMSİLCİLERİ VE ANTRENÖRLERİ
BRANŞ FAALİYET

KOORDİNATÖRLERİ

ULUSLARARASI

 İLİŞKİLER  KOMİTESİ

BÖLGE 

TEMSİLCİLERİ

Judo-Aikido: Öykü Ergin Mehmet Terzioğlu GİRNE                :  Ali Uslu
Karate :Öykü Ergin Çavlan Süerdem GÜZELYURT    :  Fikri Özler
Wushu: Ali Uslu  Dmitri Gordaev LEFKOŞA          :  Atakan Ergin
Muaythai: Ali Uslu MAGOSA           :  Orhan Usta
MİLLİ  TAKIM 

TEKNİK  DİREKTÖRLERİ

MİLLİ  TAKIM

  ANTRENÖRLERİ

BÖLGE 

ANTRENÖRLERİ

Teknik  Direktör :  Eyüp  Z. Gökbilen

Asistan:  Zehra Karip   5.Dan

Öykü Ergin:                7.Dan

Ali Uslu:                      7.Dan

GİRNE                     :      Ali Uslu

GÜZELYURT          :      Fikri Özler

Asistan:   Ceyda Uçaner    5.Dan Ziya Gökbilen             5.Dan LEFKOŞA               :      Atakan Ergin
Ramadan Gökbilen   5.Dan MAGOSA               :      Orhan Usta
CEZA

KURULU

SAĞLIK

KOMİTESİ

ORGANİZASYON

KOMİTESİ

Av.  Sadi  Çelebi Dr. Hasan Bozer Nejmettin Ateş
Arif Barbaros Dr.  Hüseyin  Cenkler Homayoun Golabgir
Kasım Kuni Dr. Mehmet Tancer Turgül Tomgüsühan
Ali Uslu Dr. Ramazan Karaköse Murat Cem Acaralp
Öykü Ergin Dr.  Yücel  Atakara  Ömer Küçükaslan
 Ana Berc Tüysüz
BASIN, PROPAGANDA  VE  TANITMA  KURULU TEKNİK

KOMİTE

İMTİHAN

KOMİTESİ

Çelen Oben Zehra Karip Öykü Ergin
Celal Demirbilek (İstanbul) Ziya Gökbilen Ali Uslu
Talih Yılmaz (Bursa) Fikri Özler Cennet Gökbilen
Murat Botanlıoğlu (İstanbul) Ali Yapıcıoğlu Milli Takım Antrenörleri
Hasan  Akarsu  (Kütahya ) Ramadan Gökbilen Hakem Komitesi Üyeleri
HAKEM

KOMİTESİ

FALİYETLERİ  İZLEME

 KOMİTESİ

SİCİL  LİSANS

KURULU

Mehmet Kızılaslan Dursun Koç  Öykü Ergin
Öykü Ergin Yılmaz Beyazyüz  Cansu Keskin
Ali Yapıcıoğlu Cennet Gökbilen  Zehra Karip
 Maryam Golabgir KARATE ANTRENÖRLERİ
Ferhat Joraev
Esef Karataş
BAKIM  ONARIM  VE  YARDIMLAŞMA  KURULU DENETLEME

KURULU

 

AİKİDO ANTRENÖRLERİ

Dmitri Gordeev

Elena Pakhomova

Viorika Çerkez

Güner Fulcu

Tümer Öztürk

Evren Yapıcı

Murat  Karagenç

 

 

Comments are closed.