YÖNETİM KURULU VE KOMİTELER

TAEKWONDOJUDO KARATE AİKİDO HAPKİDO KUNG FU KURASH WUHSU MUAYTHAİ FEDERASYONU YÖNETİM  KURULU
FEDERASYON  BAŞKANI  : Eyüp Zafer GÖKBİLEN
GENEL SEKRETER  :  PINAR AKARPINAR
MALİ   SEKRETER  :  MEHMET  KIZILASLAN
FAAL  ÜYE  :  ÖYKÜ ERGİN
FAAL  ÜYE  :  ALİ USLU
FAAL  ÜYE   : CEYDA UÇANER
FAAL  ÜYE

ÜYE

 :  SEVTAP KESKİN

:   HURİYE KAYA

 
MURAKIP CAN KEŞANLI
KURUL, KOMİTE, BÖLGE TEMSİLCİLERİ VE ANTRENÖRLERİ
BRANŞ FAALİYET

KOORDİNATÖRLERİ

ULUSLARARASI

 İLİŞKİLER  KOMİTESİ

BÖLGE 

TEMSİLCİLERİ

Aikido: Öykü Ergin Mehmet Terzioğlu GİRNE                     :  Ahmet Keskin
Karate :Öykü Ergin Çavlan Süerdem MAGOSA               :  Tayfun Ergün
Wushu: Ali Uslu Ahmet Keskin LEFKOŞA               :  Necmettin Ateş
Muaythai: Ali Uslu Ali Naci Kaya GÜZELYURT           :  Ali Fikri Özler
  Dmitri Gordeev
MİLLİ  TAKIM 

TEKNİK  DİREKTÖRLERİ

MİLLİ  TAKIM

  ANTRENÖRLERİ

BÖLGE 

ANTRENÖRLERİ

Teknik  Direktör :  Eyüp  Z. Gökbilen

Asistan:          Ceyda Uçaner    5.Dan

Öykü Ergin:                7.Dan

Ali Uslu:                      7.Dan

GİRNE                     :      Ali Uslu

GÜZELYURT          :      Fikri Özler

Asistan:          Pınar Akarpınar 4.Dan Ziya Gökbilen             4.Dan LEFKOŞA               :      Atakan Ergin
  Ramadan Gökbilen   4.Dan MAGOSA               :      Orhan Usta
 
CEZA

KURULU

SAĞLIK

KOMİTESİ

ORGANİZASYON

KOMİTESİ

Av.  Sadi  Çelebi Dr Hasan Bozer Nejmettin Ateş
Arif Barbaros Dr.  Hüseyin  Cenkler Kasım Kuni
Kasım Kuni Dr   Mehmet Tancer Turgül Tomgüsühan
Ali Uslu Dr.  Ramazan Karaköse Ahmet Keskin
Öykü Ergin Dr.  Yücel  Atakara Ali Naci Kaya
  Halil İnce
   
BASIN  PROPAGANDA  VE  TANITMA  KURULU TEKNİK

KOMİTE

İMTİHAN

KOMİTESİ

Çelen Oben Zehra Karip Öykü Ergin
Celal Demirbilek (İstanbul) Ziya Gökbilen Ali Uslu
Talih Yılmaz (Bursa) Fikri Özler Cennet Gökbilen
Murat Botanlıoğlu(İstanbul) Ali Yapıcıoğlu Milli Takım Antrenörleri
Hasan  Akarsu  (Kütahya ) Ramadan Gökbilen Hakem Komitesi Üyeleri
   
HAKEM

KOMİTESİ

FALİYETLERİ  İZLEME

 KOMİTESİ

SİCİL  LİSANS

KURULU

Mehmet Kızılaslan Dursun Koç Öykü Ergin
Öykü Ergin Yılmaz Beyazyüz Pınar Akarıpar
Ali Yapıcıoğlu Huriye Kaya
Feridun Cansever Feridun Cansever KARATE ANTRENÖRLERİ
Ferhat Joraev
  Esef Karataş
BAKIM  ONARIM  VE  YARDIMLAŞMA  KURULU DENETLEME

KURULU

 

AİKİDO ANTRENÖRLERİ

Dmitri Gordeev

Huriye Kaya

Elena Pakhomova

Güner Fulcu

Tümer Öztürk

Evren Yapıcı

Murat  Karagenç

Viorika Çerkez

 

Comments are closed.