Yönetim Kurulu Ve Komiteler

TAEKWONDO JUDO JUDO KARATE AİKİDO HAPKİDO KUNG FU KURASH WUHSU MUAYTHAİ FEDERASYONU YÖNETİM  KURULU
FEDERASYON  BAŞKANI  : Eyüp Zafer GÖKBİLEN
GENEL SEKRETER  : PINAR AKARPINAR
MALİ   SEKRETER  :  ÖYKÜ ERGİN
FAAL  ÜYE  :  ALİ USLU
FAAL  ÜYE  :  ZEHRA KARİP
FAAL  ÜYE  :  ŞENİZ BÜYÜKKARACA
FAAL  ÜYE

ÜYE

Başkan Özel Sekreteri

 :  ELENA GORDAEV

:

: Ana Tüysüz

Başkan  Örgütlenme Özel Sekreteri                  : Doruk Hastunç
MURAKIP   : Can Keşanlı
KURUL, KOMİTE, BÖLGE TEMSİLCİLERİ VE ANTRENÖRLERİ
BRANŞ FAALİYET KOORDİNATÖRLERİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER  KOMİTESİ BÖLGE   TEMSİLCİLERİ
Judo-Aikido: Master Öykü Ergin Çavlan Süerdem GİRNE                     :  Zehra Karip
Karate :         Master Öykü Ergin Ceyda Uçaner MAGOSA               :  Tayfun Ergün
Wushu:         Master Ali Uslu Dmitri Gordeev LEFKOŞA               :  Ali Yapıcıoğlu
Muaythai:    Master Ali Uslu Mehmet Kızılaslan GÜZELYURT           :  Ali Fikri Özler
  Tuba Onan
MİLLİ  TAKIM  TEKNİK  DİREKTÖRLERİ MİLLİ  TAKIM ANTRENÖRLERİ BÖLGE  ANTRENÖRLERİ
Teknik  Direktör :  Eyüp  Z. Gökbilen  9.Dan

Masterler : Öykü Ergin / Ali Uslu  7.Dan

Ramadan Gökbilen   5.Dan

Ziya Gökbilen             5.Dan

GİRNE                     :  Ali Uslu

GÜZELYURT          :   Fikri Özler

Asistan     :  Zehra Karip       5.Dan Ceyda Uçaner            5.Dan LEFKOŞA               :   Atakan Ergin
  Pınar Akarpınar         4.Dan MAGOSA               :   Orhan Usta
 
CEZA KURULU

Av.  Sadi  Çelebi

SAĞLIK KOMİTESİ

Dr. Hasan Bozer

ORGANİZASYON KOMİTESİ

Ceyda Uçaner

Öykü Ergin Dr. Hüseyin  Cenkler Murat Cem Acaralp
Arif Barbaros Dr. Yücel  Atakara Ana Berc Tuysuz
Kasım Kuni Dr. Mehmet Tancer Homayun Golabgir
Ali Uslu Dr. Ramazan Karaköse Ömer Küçükaslan
  Berna Zorlu
BASIN  PROPAGANDA  VE  TANITMA  KURULU TEKNİK KOMİTE

Zehra Karip

İMTİHAN KOMİTESİ

Milli Takım Antrenörleri

Çelen Oben Ramadan Gökbilen Öykü Ergin
Doruk Hastunç Ziya Gökbilen Ali Uslu
Murat Botanlıoğlu(İstanbul) Fikri Özler Zehra Karip
Tevfik Türkler Ali Yapıcıoğlu Hakem Komitesi Üyeleri
   
HAKEM KOMİTESİ FALİYETLERİ  İZLEME KOMİTESİ SİCİL  LİSANS KURULU
Master Öykü Ergin

Master Ertuğrul Gür

Mehmet Kızılaslan

Ana Tüysüz

Ahmet Sami Karagöz

Ali Yapıcıoğlu

Cennet Gökbilen

Ömer Küçükaslan

Maryam Golabgir

Betül Peyravi

Savaş Zorlu

Ömer Bilge

Pınar Akarpınar

Öykü Ergin

Zehra Karip

Elena Pakhomova

Maryam Golabgir

Zuhal Bilge

 
AİKİDO ANTRENÖRÜ

Evren Yapıcı

Murat  Karagenç

JUDO ANTRENÖRLERİ

Tefik Çimendağ

 

KARATE ANTRENÖRLERİ

Ferhat Jorayev

Esef Karataş

 
BAKIM  ONARIM  VE  YARDIMLAŞMA  DENETLEME KURULU  
KURULU

Dmitri Gordeev

 Güner Fulcu

Ali Yapıcıoğlu

 

 

Elena Pakhomova

Viorika Çerkez

 

Yedek: Ömer Küçükaslan

Yedek :Dimitri Gordaev

 

 

Comments are closed.