4. WORLD BUDO MARTIALARTS SONUÇLARI 28.10.2017

Uluslararası Federasyonların Takvimlerinde yer alan ve yapılması elzem olan üç etkinlik KKTC başarı ile Başarı ile tamamlandı. Şampiyonaların Kupalarını 3. Cumhurbaşkanımız Dr. Derviş Eroğlu, KTBK Komutanımız. Tuğgeneral Yılmaz Yıldırım, Em Kolordu Komutanımız Ömer Paç, GKK Komutanı Tuğgeneral Tefik Algan, KKTC Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu, GKK Kom Yrd. Tuğgen Cemal Volkan, Milletvekilleri Ersin Tatar, Ünal Üstel verdiler.

a- 29 WTF (Olimpik sistem ) KKTC ULUSULARARASI Şampiyonası

b- 16.GTF Avrasya Şampiyonası

c- 4. World Budo Martial Arts Şampiyonası

Sonunda genel klasmanda dereceye giren takımlar;

1. KKTC                 2. TÜRKİYE           3. MOLDOVA      4. ROMANYA      5. İSKOÇYA          6. İRAN

7. RUSYA             8. DANİMARKA    9. NEPAL

TAKIMLARI OLDU.

 

SON GÜN YAPILAN 4.WORLD BUDO MARTIALARTS RENKLİ KEMER MÜSABAKA SONUÇLARI

GTF MİNİK ERKEK MÜSABAKA SONUÇLARI

1. Radan Mario (ROMANYA)

2. Alex Matei (ISROMANYA)

GTF MİNİK ERKEK MÜSABAKA SONUÇLARI

1. Alp Emre Acar (KKTC)

2. Hüseyin Atılgan (KKTC)

GTF MİNİK ERKEK MÜSABAKA SONUÇLARI

1. Alex Tüysüz (KKTC)

2. Efe Cansever (KKTC)

GTF ERKEK MÜSABAKA SONUÇLARI

1. Mustafa Ünal (KKTC)

2. Arda Mustafa Uçan (KKTC)

3. Denktaş Karamahmutoğlu (KKTC)

GTF ERKEK MÜSABAKA SONUÇLARI

1. Muhmet Ünal (KKTC)

2. Amin Osman (KKTC)

3. Mahmut Özbek (TÜRKİYE)

GTF ERKEK MÜSABAKA SONUÇLARI

1. Süleyman Bozkurt (KKTC)

2. Yağız Cüce (KKTC)

3. Güven Çavdar (KKTC)

GTF MİNİK BAYAN MÜSABAKA SONUÇLARI

1. Dora Acaralp (KKTC)

2. Tanem Eker (KKTC)

GTF GENÇ BAYAN MÜSABAKA SONUÇLARI

1. Chloe Stewart (İSKOÇYA)

2. Havva Canan Cansever (KKTC)

GTF YILDIZ BAYAN MÜSABAKA SONUÇLARI

1. Azra Usta (KKTC)

2. Ecem Sarı (KKTC)

GTF BAYAN MÜSABAKA SONUÇLARI

1. Dilfuza Babayeva (KKTC)

2. Gülistan Hamlayeva (KKTC)

GTF BAYAN MÜSABAKA SONUÇLARI

1. Yaren Yuvka (KKTC)

2. Ceylan Atılgan (KKTC)

3. Sıla Özdemir (KKTC)

GTF BAYAN MÜSABAKA SONUÇLARI

1. Meryem Golabayır (KKTC)

2. İrina Acer (KKTC)

GTF BAYAN MÜSABAKA SONUÇLARI

1. Anna Tüysüz (KKTC)

2. Betül Peyravi (KKTC)

GTF BAYAN MÜSABAKA SONUÇLARI

1. Emir Eren (KKTC)

2. Furkan Akın (KKTC)

3. Makar Rayevski (RUSYA)

GTF BAYAN MÜSABAKA SONUÇLARI

1. Ümran Kuzu (KKTC)

2. Süheyla Alan (KKTC)

3. Menekşe Yangın (TÜRKİYE)

HYONG SONUÇLARI

GTF MİNİK BAYAN HYONG SONUÇLARI

1. Cennet Kodak (KKTC)

2. Tanem Eker (KKTC)

GTF MİNİK BAYANLAR HYONG SONUÇLARI

1. Azra Nazif Usta (KKTC)

2. Hatice Kübra Cengiz (KKTC)

GTF KIRMIZI KUŞAK HYONG SONUÇLARI

1. Süleyman Bozkurt (KKTC)

2. Yağız Cücel (KKTC)

3. Güven Çavdar (KKTC)

GTF GENÇ ERKEK HYONG SONUÇLARI

1. Nazım Efe Hamurcu (KKTC)

2. Denktaş Karamahmutoğlu (KKTC)

3. Arda Mustafa Uçan (KKTC)

GTF YILDIZ ERKEK HYONG SONUÇLARI

1. Alex Tüysüz (KKTC)

2. Mustafa Ünal (KKTC)

3. Ömer Özdemi (KKTC)

GTF MİNİK ERKEK HYONG SONUÇLARI

1. Alp Emre Acartürk (KKTC)

2. Hüseyin Atılkan (KKTC)

3.Cihan Ürek (KKTC)

GTF MİNİK ERKEK HYONG SONUÇLARI

1. Hazan Serdar (KKTC)

2. Alex Matei (ROMANYA)

GTF MAVİ YEŞİL KUŞAK HYONG SONUÇLARI

1. Maker Raevski (RUSYA)

2. Emir Eren (KKTC)

3. Furkan Akıl (TÜRKİYE)

GTF MİNİK ERKEK HYONG SONUÇLARI

1. Behçet Kadak (KKTC)

GTF BAYAN HYONG SONUÇLARI

1. Eda Kılıç (KKTC)

2. Süheyl Alan (TÜRKİYE)

3. Havva Cansever (KKTC)

GTF MİNİK BAYAN HYONG SONUÇLARI

1. Dora Acaralp (KKTC)

2. Ecem Sarı (KKTC)

3. Gülçe Iraz Doğan (KKTC)

GTF BAYAN HYONG SONUÇLARI

1. Ceren Acaralp (KKTC)

2. Asiye Öksüz (KKTC)

3. Öykü Coşkunsu (KKTC)

GTF BAYAN HYONG SONUÇLARI

1. Ümran Kuzu (TÜRKİYE)

2. Chloe Stewart (İSKOÇYA)

3. Sıla Özdemir (KKTC)

GTF YEŞİL KUŞAK GENÇ ERKEKLER HYONG SONUÇLARI

1. Amin Osman (KKTC)

2. Mehmet Ünal (KKTC)

3. Mahmut Özbek (KKTC)

GTF SARI KUŞAK YILDIZ ERKEK HYONG SONUÇLARI

1. Ege Kılıç (KKTC)

2. Ufuk Gül (KKTC)

GTF BAYAN HYONG SONUÇLARI

1. Anna Tüysüz (KKTC)

2. Gülistan Hamrayeva (KKTC)

3. Betül Peyravi (KKTC)

GTF BAYAN HYONG SONUÇLARI

1. İrina Acar (KKTC)

2. Meryem Golabagir (KKTC)

3. Dilfuza Babayeva (KKTC)

GTF BAYAN HYONG SONUÇLARI

1. Yaren Yuvka (KKTC)

2. Ceylan Atılgan (KKTC)

3. Menekşe Yangın (TÜRKİYE)

GTF MİNİK ERKEK HYONG SONUÇLARI

1. Önder Efe Cüce (KKTC)

2. Efe Cansever (KKTC)

3. Radan Mario (ROMANYA)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment