15. GTF AVRASYAŞAMPİYONASI 21.10.2016

15.GTF AVRASYA SAMPIYONASI  (118)

Dr Fazıl Küçük spor oyunları  15 GTF Avrasya KARAKUŞAKLAR  şampiyonasında KKTC Açık ara  ile şampiyon oldu

Birinciliği 221 puan ile KKTC alırken, İkinciliği Moldova, Üçüncülüğü Norveç takımları kazandılar

Şampiyonanın ödüllerini GTF Başkanı Linda Park , Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen ve Ülke federasyonlarının başkanları  verdiler

Müsabakaları ; Arjantinden,Paco Francisco Belloso,İsveçten  Fikret Güler, Rusyadan Victor Sherbakov,NorveçtenIvanTztchev,Ermenistandan Karen Argasyan,Türkiyeden,ErtğrulGür,Ahmet Sami Kargöz,İsmetSağlam,CüneytAvlar,ŞebnemAvlar,Kktc Den Master Öykü Ergin, Ali Uslu

Pembe Özdenya, Orhan Usta, Ali Yapıcıoğlu, Mehmet Kzılaslan , Sevtap Keskin, Atakan Ergin , Hilmi Miralay yönettiler.

Üç ringte eş zamanlı yapılan müsabakalarda  Heyecanlı Anlar yaşandı.

 15.GTF AVRASYA SAMPIYONASI  (336)

  1. AVRASYA GTF MÜSABAKALARI SİYAH KUŞAKLAR

 

MİNİK ERKEK HYONG

1.Tan Keskin(KKTC)

2.Nikita Gordeev(KKTC)

3.Ahmet Dişçeken(KKTC)

4.Yunus Emre Tomak(KKTC)

YILDIZ ERKEK HYONG

1.Kubilay Demirel(KKTC)

2.Yasin Tomak(KKTC)

3.Ömer Can Karadayı(KKTC)

GENÇ ERKEK HYONG

1.Roham Golabayır(KKTC)

2.Kuday Kaya(KKTC)

3.Mert Kandemir(KKTC)

BÜYÜK ERKEK HYONG I

1.Mehmet Çi(KKTC)

2.İon Rotaru(MOLDOVA)

3.İon İlescu(Moldova)

4.Mihail Dorfman(MOLDOVA)

BÜYÜK ERKEK HYONG II

1.Rayan Golabayır(KKTC)

2.Müsenna Doğan(KKTC)

2.DAN ERKEK HYONG

1.İhsan Yaldızsan(KKTC)

2.Filip Petrachi(MOLDOVA)

3.İgor Filiman(MOLDOVA)

  1. DAN ERKEK HYONG

1.Vladimir Siraciov(MOLDOVA)

2.Serdar Çakır(KKTC)

3.Radu Filat(MOLDOVA)

VETERAN ERKEK HYONG

1.Ramazan Karaköse(KKTC)

 

 

GOLDEN AGE ERKEK HYONG

1.Dmitry Gordeev(KKTC)

MİNİK BAYAN HYONG

1.Açelya Ergin (KKTC)

2.İrina Dergaus(KKTC)

YILDIZ BAYAN HYON

1.Hayat Keskin(KKTC)

2.Şerife Patlar(KKTC)

3.Katerina Dergaus(KKTC)

GENÇ BAYAN I HYONG

1Özlem Tomak (KKTC)

2.Melisa Ertürk(KKTC)

3.Hanne GreteAluheim(NORVEÇ)

GENÇ BAYAN II HYONG

1.Embla Torsvik(NORVEÇ)

2.Sevilay Avukat(KKTC)

3.Melek Muti(KKTC)

BÜYÜK BAYAN HYONG

1.Pınar Akarpınar(KKTC)

2.Ayşe Dişçeken(KKTC)

3.Marika Ilescu(Moldova)

VETERAN BAYAN HYONG

1.Natalia Dergaus(KKTC)

2.Huriye Kaya(KKTC)

3.Elena Pakhomova(KKTC)

ÇİFTLER KARIŞIK HYONG

1.Kategori

1.Hüriye Kaya(KKTC) – Serdar Çakır(KKTC)

2.Elena Pakhomova(KKTC) – Dmitry Gordeev(KKTC)

3.Natalia Dergaus(KKTC) – Ramazan Karaköse(KKTC)

2.Kategori

1.Pınar Akarpınar(KKTC) – İhsan Yaldızsal(KKTC)

2.Özlem Tomak(KKTC) – Yasin Tomak (KKTC)

3.Marika Ilescu(MOLDOVA) – IlonIlescu (MOLDOVA)

3.Kategori

1.Açelya Ergin (KKTC) – Tan Keskin(KKTC)

2.Şerife Patlar(KKTC) – NikitaGordeec(KKTC)

3.Melek Muti(KKTC) – Mert Kandemir(KKTC)

4.Kategori

1.Katerina Dergaus(KKTC) – Kuday Kaya(KKTC)

2.Hayat Keskin (KKTC) – RayanGolabgir(KKTC)

3.Melisa Ertürk(KKTC) – Kubilay Demiral(KKTC)

MİNİK ERKEK MÜSABAKA SİYAH KUŞAK

1.Nikita Gordeev(KKTC)

2.Tan Keskin(KKTC)

3.Yunus Emre Tomak(KKTC)

4.Ahmet Dişçeken(KKTC)

 

YILDIZ ERKEK MÜSABAKA SİYAH KUŞAK

1.Royan Golabgir(KKTC)

2.Kuday Kaya(KKTC)

GENÇ ERKEK MÜSABAKA SİYAH KUŞAK

1.Roham Golabgir(KKTC)

2.Yasin Tomak(KKTC)

3.Kubilay Demirel(KKTC)

60-63 KG ERKEK MÜSABAKA

1.Serdar Çakır(KKTC)

2.Filip PetrochiMold(MOLDOVA)

63-67 ERKEK MÜSABAKA SİYAH KUŞAK

1.Mert Kandemir(KKTC)

2.Kubilay Demirel(KKTC)

3.Ilon Ilescu(MOLDOVA)

78-80 KG ERKEK MÜSABAKA

1.İhsan Yaldızsal(KKTC)

2.Mihail Satavila(MOLDOVA)

3.Mehmet Çil(KKTC)

4.Efros Alexandru(MOLDOVA)

84-90 KG ERKEK MÜSABAKA

1.Vilidemir  Siraciov(MOLDOVA)

2.Abdullah Ramadan( TÜRKİYE)

3.İon Rotaru(MOLDOVA)

4.Strugariu İlian(MOLDOVA)

 

54-63 KG BAYAN MÜSABAKA

1.Pınar Akarpınar(KKTC)

2.Özlem Tomak(KKTC)

3.Marika Ilescu(MOLDOVA)

63-70 KG BAYAN MÜSABAKA

1.Ecehan Güneş(TÜRKİYE)

2.Hanne GreteAluheim(NORVEÇ)

VETEREN BAYAN MÜSABAKA

1.Elena Pakhomova(KKTC)

2.Hüriye Kaya(KKTC)

52 KG GENÇ BAYAN MÜSABAKA

1.Açelya Ergin(KKTC)

2.İrina Dergaus(KKTC)

52-58 KG GENÇ BAYAN MÜSABAKA

1.Katerina Dergaus(KKTC)

2.Şerife Patlar(KKTC)

3.Hayat Keskin(KKTC)

58-63 KG GENÇ BAYAN MÜSABAKA 

1.Embla TorsvikOlsen(NORVEÇ)

2.Melisa Ertürk(KKTC)

3.Ayşe Dişçeken(KKTC)

GENÇ BAYAN TAKIM HYONGU

Hayat Keskin(KKTC)

Şerife Patlar(KKTC)

Melisa Ertürk(KKTC)

BÜYÜK BAYAN TAKIM HYONGU

Pınar Akarpınar(KKTC)

Hayat Keskin(KKTC)

Özlem Tomak(KKTC)

Melisa Ertürk(KKTC)

VETERAN BAYAN TAKIM HYONGU

Huriye kaya(KKTC)

NataliaDeryaus(KKTC)

Elana Pakhomova(KKTC)

BÜYÜK ERKEK TAKIM HYONGU

İhsan Yaldızsal(KKTC)

RohamGolabgir(KKTC)

RayanGolabgir(KKTC)

Yasin Tomak(KKTC)

Müsema Doğan Koç(KKTC)

 

 

 

TAKIM SONUÇLARI

 

KKTC

MOLDOVA

NORVEÇ

TÜRKİYE

ROMANYA

ERMENİSTAN

15.GTF AVRASYA SAMPIYONASI  (6)

Comments are closed.